16 Aralık 2017 Cumartesi SAVUR İLÇE DEVLET HASTANESİ RESMİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ...
ANA SAYFA BİRİMLERİMİZ HASTANEMİZ ORGANİZASYON KALİTE YÖNETİMİ İLETİŞİM
90 GÜN HEDEFİMİZ
PERSONELLERİMİZ
YÖNETİM
POLİKLİNİKLER
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
İHALELERİMİZ
İSTATİSTİKLER
HABERLER
LİNKLER
SİTE HARİTASI
BİLGİ EDİNME
İDEAL KİLONUZ
AŞI TAKVİMİ
EĞİTİMLER
ANA SAYFA >> BİRİMLERİMİZ

HASTA KABUL

Başvuru İşlemleri

Poliklinik hizmetleri hafta içi her gün 08-17 saatleri arasında sunulmaktadır.

Emekli Sandığı, SSK, Yeşil Kart ve Bağ-Kur gibi sosyal güvenlik kuruluşlarının, hastane hizmetlerinin sunulması ve ücretlendirilmesi konusunda talep ettikleri değişik uygulamalar mevcuttur:

Memur ve Emekli Sandığı

Emekli Sandığı’na tabi bir kamu kurum veya kuruluşunda çalışıyorsanız muayene olmak istediğiniz bölüm için karne fotokopisi ve sağlık karnenizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Emekli iseniz Emekli Sandığı sağlık karnenizi yanınızda getirmeniz yeterli olacaktır.

Yeşil Kart

Yeşil Kartlı iseniz vizeli olan sağlık karnenizle başvurmanız yeterlidir. Müstehaklık sorgulamanız (provizyon sorgulaması) hastanemizce yapılmakta olup, provizyon alınan hastalar muayene olabileceklerdir. Yeni doğmuş çocuklar, “doğum belgesi”-çıkmış olması durumunda nüfus cüzdanı- olması kaydı ile 90 gün anne yeşil kartı ile hizmet alabilmektedir.

SSK

Sosyal Sigortalar Kurumu’na bağlı bir kurum veya kuruluşta çalışıyor veya emekli iseniz çocuğunuza ait sağlık karnesi ve kimlik ile başvurmanız yeterlidir. Müstehaklık sorgulamanız (provizyon sorgulaması) hastanemizce yapılmakta olup, provizyon alınan hastalar SSK'lı olarak muayene olabileceklerdir. Yeni doğan çocuk olması halinde doğum raporu veya çıkmış olması halinde nüfus cüzdanı ile anne sağlık karnesi olması halinde 7gün süre ile tedavi hizmetinden faydalanılabilmektedir.

Bağ-Kur
Bağ-Kur’lu iseniz vizesi olan sağlık karneniz ile başvurmalısınız. Pirim borcunuzun olup olmadığı provizyon sorgulaması ile hastanemizce yapılmakta olup, provizyon alınan hastalar Bağ-Kur’lu olarak muayene olabileceklerdir.
 
Ücretli Hasta

Ücretli hasta iseniz muayene ücretini yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanelerimizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları saklamalısınız.

  
  
  
  
  
Resimler » Hasta Kabul
Sayfalar: [ 1 ]


::Önemli Bağlantılar...
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Sağlık Bakanlığı
Mardin Valiliği
Mardin Sağlık Müdürlüğü
Personel Sağlık
::İletişim...
»Tel :0482 571 30 01
»Faks :0482 571 24 58
»Adres :Mardin Yolu Savur
Sitemiz 1425592 Kere Ziyaret Edilmiştir.
Tasarım ve Programlama:Mustafa Altincik Gebze 2008 © - ALTINCIK YAZILIM -   Site Yöneticisi:İDARE